Facebook Login

SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

stěhování Praha

 

Pokud se stěhujete na vzdálenější místo nebo dokonce do jiné země, o to víc musíte vaše děti na všechno připravit. Udělejte si seznam přání, které byste chtěli realizovat ve svém novém domově - zahrádka nebo výstavba bazénu, pes na dvoře, vlastní pokoje atd. Ke všemu se mohou vyjádřit i děti.

Stěhování Praha možnosti

Pokud budou mít tuto možnost, dříve či později se pro ně myšlenka na stěhování Praha stane pozitivním zážitkem. Aby blízcí byli blízko - pokud se stěhujete na delší vzdálenost, je možné, že děti budou muset opustit nejen přátele, ale i blízkou rodinu. Babičku, strýce, bratrance a sestřenice. To někdy dokáže bolet víc, než ztráta "kamarádů z mokré čtvrti".

Stěhování Praha adaptace

Existují však způsoby, které tuto bolest mohou zmírnit, pomoci zkrátit čas na adaptaci k novému prostředí. Udělejte si s dětmi vzpomínkovou koláž plnou fotek s lidmi, které mají rády. Po příchodu do nového domova si ji budou moci pověsit a mít tak své blízké stále při sobě.

Stěhování Praha vlastní pokoj

Povzbuďte je, aby si v tomto směru vlastní pokoj zařídili podle svého vkusu. Můžete také uspořádat rozlučkovou oslavu a dát tak dětem možnost rozloučit se s lidmi jejich srdci blízkými. Jelikož děti oslavy milují, pomůže to udělat ze stěhování Praha pozitivní zážitek. A poslední dobrá rada: pokud je to jen trochu možné, zkuste načasovat stěhování Praha do relativně klidného období vašeho dítěte.