SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Zemní práce

 

Zemní práce Praha + Výkopové práce Praha + Bourací Práce Praha + Úklidové práce + zahradnické práce + stavební práce + zámková dlažba + sanace vlhkého zdiva apod. To jsme my, naše firma, která nabízí tyto služby a spousty jiných okolo těchto hlavních pojmů.

Zemní práce reference

Mezi naše reference a zakázky, naše nejčastější práce v našich oborech, výkopové práce, bourací práce, zemní práce a další jsou následující: inženýrské sítě, výkop studny, výkop bazénu, zahradní jezírko, zbourání stodoly, sanace vlhkého zdiva, vyklizení půdy, vyklizení sklepa a další.

Zemní práce experti

V oborech výše máme dlouholeté experty, profesionály s mnohaletou zkušeností, praxí. Vlastníme všemožné povolení a certifikáty pro činnost, kterou provádíme. Vše co nabízíme, děláme rychle, levně a kvalitně a dokážeme se přizpůsobit nárokům a časovým požadavkům a potřebám zákazníka.

Zemní práce a zákazníci

Náš zákazník, náš pán, tak to u nás funguje. Dokážeme pracovat ve dne i v noci, v létě i mrazu, o víkendech, ale i o svátcích. Jsme sehraná parta, která vždy dodrží termín a nechá za sebou odvedenou práci, jako jsou zemní práce, včetně konečného úklidu po sobě a ne jako některé firmy, pro které úklid po sobě neexistuje.

Náhodný inzeráty

Žadný
Desmodus1
karlovy vary a plzeň
Mgr Vlastimil S

JComments Latest