SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

helma

 

Mnohým firmám začátkem zimy končí sezóna. Proč? No prostě proto, že v zimě e nedá dělat jejich činnost, jako výškové práce, žaluzie apod. což jsou práce, které s i nechávají lidé dělat na jaře, v letě, když je venku hezky. Pro naši firmu BOURAT CZ, jejíž náplní jsou: zemní práce, bourací práce, výkopové práce, tak pro nás práce nekončí.

Naše firma BOURAT CZ je schopná dělat zemní práce Praha, výkopové práce Praha, bourací práce Praha kdykoli a kdekoli, prostě NONSTOP! Ve dne, v noci, v létě, na jaře, na podzim i v zimě, o víkendech, o svátcích, v dešti mrazu, prostě kdykoliv jsme schopny pracovat, když si to vyžaduje termín. Dle požadavků a přání zákazníka.

Nejen to je předost naší firmy. Máme také dlouholetou praxi a zkušenosti oboru, kde je to samí odborník, na to či ono. Máme rozsáhlý vozový park a různé bagry, minibary pro výkopové práce s technikou, ale umíme to dobře i s lopatou pro ruční výkopové práce, které jsou stále žádané. Ale hlavně máme super ceny, které držíme stále na uzdě, podívejte se sami. Výkopové práce ceník, bourací práce ceník, úklidové práce ceník, doprava ceník, zámková dlažba ceník, stavební práce ceník.

Náhodný inzeráty

Desmodus1
Něžný sex.
Žadný
karlovy vary a plzeň

JComments Latest