SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Zaměření pozemku

 

Jako mnoho mladých lidí v dnešní době i Vy jste se rozhodli osamostatnit se a založit si vlastní rodinu? Nové domy ve Vašem okolí rostou jako houby po dešti a vězte, že když to zvládli jiní, zvládnete to i Vy.

Na začátku se neunáhlete a udělejte si správně zaměření pozemku. Začněme ale pěkně popořadě od základů. Máte už stavební pozemek? Nebo se teprve poohlížíte po vhodné lokalitě? Pokud na vyhledávání nemáte dostatek času a chcete si nechat poradit od profesionálů, určitě se obraťte na realitní kancelář.

Zaměření pozemku

Realitní kancelář má přehled o volných pozemcích v regionu a splní i Vaše další požadavky týkající se nemovitostí. S výběrem se neunáhlete, vždyť pozemek na dobrém místě může sloužit Vaší rodině ještě mnoho generací.

Jak si vybrat pozemek – samozřejmě, že v hodnocení nabídky má největší váhu celková kupní cena pozemku, zaměření pozemku, aktuální stav pozemku (ať je porost na něm udržovaný nebo se jedná o neproniknutelnou zastíněnou houštinu), vybudovaná přístupová cesta a inženýrské sítě. Neméně důležité faktory jsou i občanská vybavenost sídla a vzdálenost od místa práce.

Náhodný inzeráty

Desmodus1
Hledám milenku
Žadný
Něžný sex.

JComments Latest