SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

UV dezinfekce vzduchu

UV dezinfekce vzduchu - ak funguje dezinfekce pomocí UV-C světla?
Aby byla dezinfekce UV-C skutečně účinná, je třeba pečlivě zvolit výkon a typ lampy pro danou aplikaci. Zvláštní pozornost je třeba věnovat také umístění dezinfekčních jednotek.
Na výběr je mnoho typů dezinfekčních zařízení UV-C. V nabídce společnosti Signify najdete:
Přímé dezinfekční zařízení
Ty umožňují přímé ozáření určitého povrchu. Během dezinfekce by měla být místnost uzavřena. Lidé, zvířata a rostliny by neměli být uvnitř.
V prostorách, které vyžadují častou a pravidelnou dezinfekci (tradičně např. v léčebných místnostech, ale také v prostorách, kde se dočasně zdržují velké skupiny osob, např. v šatnách zaměstnanců nebo jídelnách), lze zařízení instalovat napevno a aktivovat podle potřeby (samozřejmě při dodržení všech bezpečnostních opatření).
Užitečné mohou být také mobilní zařízení, která lze umístit do dezinfikované místnosti. Takové jednotky UV-C se používají například ve veřejné dopravě. Přístroj lze umístit například do tramvaje, vlaku nebo letadla a poté jej ozařovat po dobu nezbytnou k inaktivaci bakterií a virů na povrchu. Může stačit i několik minut. Pokud je vozidlo velké, bude pravděpodobně zapotřebí několik expozic nebo zařízení - tak, aby záření zasáhlo celý povrch vozidla.

Dezinfekce vzuchu

Doporuičujeme náš pordukut, viz www.uv-spider.cz

 

Náhodný inzeráty

Miluš 019
Zadaný muž hledá ze zvědavosti
Zadaný muž hledá
Hledám milenku

JComments Latest