SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Tónování autoskel

Tónování autoskel - Výrobci atermálních fólií a cenové hladiny barev

Mezi všemi výrobci barvicích materiálů jsou oblíbené dvě kategorie:

Americký výrobce. Materiály odolné proti povětrnostním vlivům mají vysokou propustnost světla a odolnost proti opotřebení. Cena takového filmu je také vysoká. Mezi takové společnosti patří Ultra Vision, LLumar, Mistique Clima Comfort (chameleon film), Sun Tec.  Taková fólie se vyznačuje příznivějšími cenami, ale často se stává, že parametry uvedené na obalu neodpovídají skutečným (propustnost světla může být o několik procent nižší než deklarovaná). Nejčastěji řidiči volí jihokorejskou společnost NexFil a korejskou společnost Armolan.

Nejčastěji se atermická fólie prodává ve velkých rolích, což je pro profesionální autotónovací studio výhodnější. Pro fanoušky, kteří mají potřebné dovednosti k provedení tohoto postupu, výrobci poskytli malá balení, ve kterých je délka řezu fólie 1-1,5 metru a šířka je hlavně 50 cm. Obvykle je tato velikost dostatečná pro nalepení předních bočních oken. Náklady na takový řez jsou přibližně 25 $.

Pokud nejsou žádné zkušenosti s lepením, je lepší svěřit práci profesionálům. Vyhnete se tak nepříjemným následkům v podobě vzduchových bublin mezi fólií a sklem.

Náhodný inzeráty

Fandarocker
karlovy vary a plzeň
Něžný
Fandarocker

JComments Latest