SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Rekonstrukce bytu Praha 8

Rekonstrukce bytu Praha 8 - Pokud je váš domov stále veden jako historická budova nebo architektonická památka, budou požadavky na renovaci či rekonstrukci zcela jiné než v případě běžné stavby. Před zahájením jakýchkoliv prací je nutné získat od místního památkového pracovníka stavební povolení a teprve poté lze podat žádost o stavební povolení . Ve zkratce to bude vypadat takto:

Krok 1. Kontrola místního plánu územního rozvoje (LSDP) nebo získání stavebních podmínek, pokud takový plán pro váš stavební pozemek neexistuje.
Krok 2. Podání žádosti o získání podmínek pro připojení budoucího domu k příslušným sítím: vodovod, elektřina, plyn a kanalizace.
Krok 3. Pro účely návrhu je nutné připravit mapu v měřítku 1:500.
Krok 4. Příprava na architektonický a stavební projekt s přihlédnutím k terénu. Tento krok se provádí, když již máte stavební plán a předběžný návrh domu.
Krok 5. Příprava podkladů pro tým pro odsouhlasení projektové dokumentace (ZUD). K tomu možná budete potřebovat další dokumenty.
Krok 6. Podání příslušné žádosti na městský nebo obecní úřad s potřebnými přílohami. Tento krok je možný po získání všech podkladů potřebných k žádosti o stavební povolení.

Rekonstrukce bytu

Více o nás na našem webu: https://www.korpstav.cz/

 

Náhodný inzeráty

karlovy vary a plzeň
Fandarocker
Fandarocker
Fandarocker

JComments Latest