SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

rekonstrukce bytu

 

Zatímco zapínáte světlo, je elektroinstalace jen nějaký ten kabel ve zdi. Zde však nastává místo pro diskusi. Zpravidla jsou elektroinstalace zastarané- ještě původní hliník, na který dnes již není ani možnost dát revizní zprávu (ta se dává pouze na komplexně nové instalace), což v případě vypuknutí požáru může znamenat pro majitele nemovitosti, že bude mít hluboko do kapsy.

Rekonstrukce bytu levně

Pokud se elektroinstalace na bytě, domě či v jiných prostorách kvalitně zvládne, máte zde vyhráno a víte, že nemusí být Váš soused elektrikář a chodit k Vám každý druhý víkend přitahovat a sekat elektroinstalaci, upravovat zásuvky a vypínače, protože u Vás bude vše fungovat tak jak má! Rekonstrukce bytu by měla být kvalitně odvedená a také by měla být celková ne jen částečná, aby Vám rekonstrukce bytu stála za peníze a čas, který do ní vložíte a aby se Vám byt po pár letech opět nerozpadal.

Rekonstrukce bytu zdarma

Další nutností u rekonstrukce bytu jsou obkladačské a zednické práce. Pokud zedník, tak pak Pán zedník! To platí jak o zednících, tak i o obkladači. Pokud dáte udělat obklad deseti obkladačům, bystré oko hned pozná toho, kterého chcete mít na začátku života Vaší koupelny právě Vy. Zednické práce jsou důležité zejména pro jejich dlouhodobé využití. Nikdo přece nelepí obklad v koupelně na tři či pět let. Pokud se obklad nalepí kvalitně, měl by vydržet několik desítek let.

Rekonstrukce bytu

Sádrokarton je skvělý pomocník při úpravě interiérů. Používá se zejména na stropy a jednoduché stěny. Téměř v každém novějším bytě se najde jeho uplatnění. Ať už umožní moderní pohled na strop s bodovým osvětlením či LED pásy, nebo poslouží jako skvělý doplněk pro zkrášlení bydlení. Dá se také efektivně využít na zakrytí kabeláže či potrubí v bytech, které není pak třeba těžkopádné zasekávat do stěn a usnadní a zrychlí se tím celková práce.

Náhodný inzeráty

Něžný
Fandarocker
karlovy vary a plzeň
Fandarocker

JComments Latest