SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Rekonstrukce bytu

 

Rekonstrukce bytu: Nabízíme Vám i montáž pohybových čidel, na ovládání osvětlení. Senzory nastavíme na dohodnuté vzdálenosti a s příslušnou citlivostí. Po montáži zařízení důkladně otestujeme.

Rekonstrukce bytu

Poskytujeme i montáž záchodových ventilátorů, nebo jejich opravy. Nesvítí Vám světlo či vyhořela stará zásuvka? Jsme tu nonstop pro Vás. Stačí zavolat nebo napsat mail s vaším problémem a naši pracovníci Vám ochotně poradí a vypracují cenovou nabídku. Kontakt na nás najdete na naší stránce jakož i další informace o nás na našich pracích.

Rekonstrukce bytu - reference

V sekci reference najdete naše realizace a hodnocení našich zákazníků. Služby elektrikáře nabízíme nonstop, a na naši práci poskytujeme dvouletou záruku. Zajistíme nápravu škod způsobených neodbornými zásahy a prací nekvalifikovaných elektrikáře. V dnešní době najít kvalitního elektrikáře je opravdu náročné, mnozí jako odborníci sice vypadají, ale opak je pravdou.

Rekonstrukce bytu odborně

Naštěstí u nás Vám ručíme za odborně provedenou práci a kvalifikovaného odborníka. Už se nemusíte bát, že práce bude odvedena neodborně, nebo zbytečně draho. Stačí kontaktovat nás a my Vám již pomůžeme. Ať se jedná o drobnou práci jako je výměna zásuvky, nebo montáž elektrických rozvodů ve Vašem domě či firmě.

Náhodný inzeráty

karlovy vary a plzeň
Desmodus1
Něžný
Hledám milenku

JComments Latest