Facebook Login

SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Provětrávaná fasáda

 

Provětrávaná fasáda - Proč zvolit odvětranou fasádu?

    Ochrana před slunečním zářením
    Ochrana před větrem
    Neustále proudění vzduchu zajišťuje, že izolace není vystavena nadměrné vlhkosti
    Lepší akustické vlastnosti
    Eliminace tepelných mostů
    Lepší klimatické vlastnosti

Realizace odvětraných fasád

Kromě samotné realizace vypracovány komplet architektonický návrh Vaší fasády a projektovou dokumentaci s atypickými konstrukčními detaily na míru Vašeho domu. Realizujeme občanské budovy ale i průmyslové objekty. Všechny dole zmíněné obklady realizujeme s viditelným (nýty, příponky) nebo neviditelným uchycením (lepení).
podkonstrukce

Je nosná část odvětrávané fasády. Je velmi důležité použít správný typ materiálu a směr podkonstrukce, na kterou se kotví samotný obklad. Směr podkonstrukce je závislý na náročnosti fasády - např. horizontální, vertikální nebo roštový. V současnosti nabízíme hliníkový, ocelový nebo nerezový typ podkonstrukce, který sestává z úchytky PEGA, spojovacího materiálu a vertikální, horizontální roštové konstrukce.
možnosti zateplení

Výběr typu zateplovacího materiálu je rovněž důležitým aspektem dosažení kýžené tepelné pohody v interiéru. Nejjednodušším řešením z hlediska realizace je použití tepelné izolace, která je z vnější strany upravená Kasiri (netřeba použít paropropustnou fólii). Nabízíme různý tepelněizolační materiál na bázi minerální vlny, kamenné vlny nebo XPS od různých výrobců jako například Knauf Insulation, Isover, Rockwool, který spolu s paropropustnou fólií nebo Kasiri vytvoří ideální zateplení odvětrané fasády.

Náhodný inzerát

lovisa larson

INZERCE