SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Přeprava osob Praha

Přeprava osob Praha - Rozhodněte se, ve které oblasti chcete působit

Povolení se uděluje pro oblast zahrnující: obec, sousední obce - po uzavření smlouvy (v tomto případě licenci vydává přednosta obce příslušný pro sídlo nebo místo bydliště podnikatele) nebo hl. město Varšava. Po získání licence bude moci podnikatel provozovat dopravu z oblasti uvedené v licenci i mimo tuto oblast. Poskytování přepravních služeb mimo oblast uvedenou v licenci však může spočívat pouze v provedení přepravy na zpáteční cestě nebo v případě objednávky zákazníkem z jiné oblasti ( 6 odst. 5 zákona).
reklama

2 roky je minimální doba, na kterou lze licenci udělit

Zemský správní soud ve Varšavě ve svém rozsudku ze dne 28. dubna 2014 (č. j. VI SA/Wa 2946/13) vysvětlil, že taková úprava znamená, že zákonodárce povolil přepravu z oblasti uvedené v povolení mimo tuto oblast, a poté :

Při přepravě by měl mít řidič taxislužby u sebe a prokázat se jím ( 87 odst. 4 zákona). Provádění přepravy bez požadované licence podléhá pokutě 8 000 PLN. zlotý.
Příklad:

Podnikatel chce požádat o licenci na přepravu taxi v obci A. V této situaci bude moci přijmout objednávku na přepravu zákazníka z obce A, např. do obce B. Když je tedy v obci B, bude mít možnost vrátit se do oblasti obce A (sám, s cestujícím, kterého přivedl do obce B, nebo s jiným cestujícím) nebo provést jinou přepravu začínající v obci B a teprve po jejím skončení se vrátit do obce A. Na druhé straně provádění jiných dopravních služeb začínajících mimo obec A by znamenalo jejich provozování bez licence. V tomto případě by podnikateli hrozila pokuta ve výši 8 000 PLN. zlotý.

Stěhování levně Praha

Nabízíme i stěhování, viz link: Stěhování levně Praha

Nebo také

Půjčovna dodávek Praha

Viz info a link: půjčovna dodávek Praha

 

Náhodný inzeráty

karlovy vary a plzeň
Fandarocker
Fandarocker
Něžný

JComments Latest