SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Palivové dřevo levně

Pytlované palivové dřevo levně - tzv. chatové dřevo, naštípaná polena tvrdého dřeva délky 33 cm a tloušťky do 10 cm nandané v rašlových pytlích o hmotnosti cca 15 kg. Seberete si tolik, kolik budete potřebovat podle času, který budete na chatě, chalupě, nebo venku u ohně.

Palivové dřevo levně

Třísky na zátop - slouží k zapalování ohně, jsou vyrobeny ze suchého jehličnatého dřeva, dlouhé 22 cm, hrubé 1 - 2 cm, svázané v balících o průměru 20 cm. Při jejich koupi si nemusíte dávat takový pozor na prsty, jako při jejich vlastní výrobě.

Palivové dřevo levně vlastní třísky

Při vlastní výrobě doporučujeme sekeru, jsou velmi ostré a rány po seknutí do ruky, nohy a podobně se na chirurgii dobře sešívají. Každý kmen v lese se změří a na základě délky a středního průměru se pomocí tabulek objemu dřeva kulatiny měřené s kůrou (ČSN 48 00 09) zjistí objem v m3.

Palivové dřevo levně kostka

Základní jednotka dřeva je 1 m3 (plnometr, kubík), představuje kostku o rozměrech 1 x 1 x 1 metr plnou dřevní hmoty. Takto se prodává dlouhé palivové dřevo Praha (kmeny, kulatina). Dále se setkáváme s jednotkou prostorový metr - prm, což představuje prostor o rozměrech 1 x 1 x 1 metr uložených 1 m dlouhých polen nebo naštípání polínek. 1 prm má přibližně 0,60 m3. Další jednotkou, které má palivové dřevo Praha je prostorový metr sypaný - prms, což představuje neurovnaný, volně dřevem stejné délky nasypaný prostor o rozměrech 1 x 1 x 1 metr. 1 prms má přibližně 0,45 m3.

Náhodný inzeráty

Hledám milenku
Desmodus1
karlovy vary a plzeň
Něžný

JComments Latest