Facebook Login

SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

palivové dřevo levně

Neustále se zvyšující poptávka po palivovém dřevě dokazuje, že tento způsob vytápění se těší stále větší oblibě. Námi nabízené palivové dřevo levně je 100% z tvrdého, listnatého porostu, nejvyšší možné kvality a je určeno pro použití v krbech, moderních zplynovacích kotlích na dřevoplyn, samozřejmě i pro použití v kombinovaných kotlích nebo kamnech.

Palivové dřevo doprava

Jako doplněk nabízíme i výhodnou cenu dopravy, až k zákazníkovi, dle požadavku s dodáním v reálných termínech po přijetí objednávky. Kdy je nejlepší zakoupit palivové dříví na nejbližší topnou sezónu?

Palivové dřevo koupě

Správný čas na to koupit palivové dřevo je v pozdních zimních nebo časných jarních měsících, kdy má zpracovávána dřevní hmota nejnižší procento vlhkosti do 35%, způsobené vegetačním klidem. Palivové dřevo je zbaveno přebytečné vlhkosti, a protože se těží i v zimě, je nejvhodnější na zpracování a uskladnění.

Palivové dřevo ceny

Takové kvalitní palivové dřevo po naštípání rychleji proschne a je použitelné na topnou sezónu již ve stejném roce. Naše společnost nabízí sezónní palivové dřevo během celého roku za výhodné ceny.