SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Opravy praček Praha

Opravy praček Praha - Pokud je pračce 10 let a najednou odmítne fungovat jako dříve, majitel čelí vážnému dilematu. Jednak je zařízení otestované a již známé, jednak se opravy mohou prodražit než nákup nového stroje. Chcete-li vybrat správnou možnost, musíte odhadnout výši poškození, určit rozsah problémů a vypočítat proveditelnost investice do rozbitého zařízení. Následující doporučení pomohou při výpočtech.

Zvažte výhody opravy

Abyste pochopili, zda stojí za to opravit deset let staré zařízení, musíte zjistit, co se pokazilo a jak dlouho bude trvat odstranění problému. Zpravidla je 90% problémů, se kterými se setkáte v pračce, opraveno za málo peněz, což je několikrát výhodnější než nákup nového modelu. Výměna vadného vypouštěcího čerpadla za spotřební materiál a práce mistra tedy bude stát maximálně 2 500 rublů. Napětí celého hnacího řemene místo opotřebovaného - 1200-1500 rublů. Současně náklady na nejlevnější pračku začínají od 10 000,- Kč

Někdy ale výhody nejsou tak zřejmé. Pokud elektronická jednotka selže, motor shoří nebo je třeba vyměnit neoddělitelnou nádrž, oprava bude stát 5–8 tisíc rublů. V takových případech má větší smysl přemýšlet o investici do nového spolehlivějšího stroje. Pamatujte, že žádný mistr nemůže zaručit, že po vyřešeném problému se neobjeví další. Pamatujte, že zařízení 10 let starého stroje je již velmi tenké a rychleji se opotřebovává. Zvláště pokud je pračka cenově dostupná, značek VEKO, Indesit, Vestel, Virpul nebo Zanussi. Takové stroje se nazývají jednorázové a neopravené, protože po 2-3 letech snesitelného provozu zcela odůvodňují počáteční cenu.

Oprava pračky

Více o nás na https://www.beran-opravy.cz/

Náhodný inzeráty

Desmodus1
karlovy vary a plzeň
Něžný
Hledám milenku

JComments Latest