SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Opravy praček Praha

Opravy praček Praha - Profesionalita
Přestože společnost působí na trhu od roku 1992, naše zkušenosti v tomto oboru jsou delší a sahají až do roku 1978. Prvních 14 let bylo spojeno se společnostmi Domar a Polar, což nám umožnilo získat rozsáhlé servisní zkušenosti. Následující roky, kdy naše společnost vstoupila na trh, potvrdily získanou profesionalitu a upevnily naši pozici na trhu servisu domácích spotřebičů.
Spolehlivost a efektivita
Objednávky oprav přijímáme obvykle následující pracovní den. Technik, který k vám přijede, diagnostikuje závadu, odhadne náklady a provede opravu. Vše se odehrává u vás doma. Pokud potřebujete dovézt díl na zakázku, odhadneme přibližnou dobu dovozu, poté díl objednáme a po jeho vyzvednutí k vám opět přijedeme na montáž.
Individuální přístup a poradenství
Naším největším úspěchem jsou spokojení zákazníci, proto se snažíme splnit jejich očekávání. V případě jakýchkoli nepředvídaných situací zákazníka okamžitě informujeme a konzultujeme s ním problém.
Kdykoli se můžete obrátit na našeho servisního technika, který vám zodpoví veškeré dotazy - i ty, které se přímo netýkají nabídky společnosti.
Získáte také upřímný názor na stav zařízení. Pokud je stav zařízení předaného k opravě špatný nebo náklady na opravu převyšují jeho hodnotu, navrhneme jeho výměnu za nové. Také vám nastíníme, co je třeba zohlednit při výběru nového vybavení.

Náhodný inzeráty

karlovy vary a plzeň
Hledám milenku
Zadaný muž hledá
Ženatý muž hledá ženatou

JComments Latest