SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Oprava autoskel

Postup a průběh opravy čelního skla a jak dlouho to bude trvat?
Opravu provádíme osvědčenou rakouskou technologií ROGER'S, jejíž kvalita je prověřena tisíci zákazníků. S opravami čelních skel jsme začali už v roce 1992 jako jedny z prvních na Slovensku, díky čemuž máme v této oblasti bohaté zkušenosti. Na provedenou opravu poskytujeme doživotní záruku!
V krátkosti - podstata opravy spočívá v odsátí vzduchu z poškození pomocí podtlaku a následného vstříknutí polymerní pryskyřice, která se ke konci opravy vytvrzuje UV lampou. Tento proces se několikrát opakuje za účelem dokonalého odstranění poškození. Na konci procesu se povrch skla v místě poškození zaleštit.

Oprava autoskel

Oprava 1 až 2 poškození zabere z vašeho času přibližně 45 - 60 minut, při opravě několika poškození se může čas strávený v naší firmě mírně prodloužit (ne však dramaticky!). Opravu čelních skel děláme většinou na počkání, zákazníci mohou u nás zatím strávit čas při kávě a zajímavém čtení.

V prostorách určených pro naše zákazníky je k dispozici Free WIFI přístup na internet.

Bylo by zavádějící tvrdit, že opravou poškození zcela zmizí. Vzhledem k tomu, že čelní sklo je čirý, transparentní materiál, podroben neustále naší pozornosti, nepatrná stopa po poškození vždy zůstane. Kdo Vám tvrdí opak, nemluví pravdu.

Po opravě čelního skla poskytujeme zákazníkům certifikační kartičku, která osvědčuje, že oprava byla provedena homologovaného a schválenou metodou.

Oprava autoskel více

Viz link: opravy autoskel

Náhodný inzeráty

Hledám milenku
Desmodus1
Žadný
Něžný sex.

JComments Latest