SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Geometrický plán

Geometrický plán - Stavba domu vyžaduje spolupráci s mnoha specialisty. Jedním z nich je geodet, který zodpovídá mj. pro vytyčení hranic pozemku a vyznačení bodů napojení. Geodet nás bude provázet celou investicí - od výběru a koupě pozemku až po předání stavby. Pojďme si ověřit, co se o jeho práci vyplatí vědět a jaký je ceník geodetických služeb.
ceník geodetické služby


Profese geodeta – k čemu geodeta potřebujeme?

Hlavní činností geodeta je přesné měření půdy a rozbor tohoto měření. Obvykle se s ním můžeme setkat při značení silnic či chodníků, ale jeho role se neomezuje pouze na veřejné práce. Bez geodeta nelze stavbu zahájit ani dokončit. Je to on, kdo vypracuje mapy pro projektanty domů, vytyčí na ně prvky zahrnuté na pozemku a provádí kontrolu při návratnosti investice.

Geodet hraje velmi důležitou roli ve většině  fází výstavby rodinného domu . Jeho služeb se vyplatí využít ve fázi hledání pozemku, pokud máme pochybnosti, zda jeho hranice vedou přesně tam, kde prodejce říká. Druhým důležitým momentem při použití geodeta je stavba plotu. Zkontroluje a přesně určí jeho správné umístění. Nenahraditelný bude i tehdy, když  musíme stavbu na pozemku vytyčit v souladu se schváleným  plánem rozvoje pozemku .

Geodetické práce

více o nás a další služby, viz link: geodetické práce

 

Náhodný inzeráty

Desmodus1
Fandarocker
karlovy vary a plzeň
Fandarocker

JComments Latest