Facebook Login

SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Betonové ploty

 

Jaký je princip betonového plotu? Betonové ploty Vás ochrání, ozvláštní a vylepší Váš domov a jeho okolí, jsou jednoduché s vlastnostmi odolat mrazu i povětrnostním podmínkám. A z čeho se skládají betonové ploty? Z betonové desky, betonového sloupku a betonového koncového sloupku.

Betonové ploty

Můžete si u nás i vypočítat orientační cenu za práci a to hned na našich stránkách. Jak se betonové ploty dělají? Mezi dva sloupky se svisle vsune betonová deska na ke konci plotu průběžný a koncový sloupek.

Betonové ploty

Počet betonových desek a výška je jen na Vás a Vámi zvolené výšce plotu. Betonové ploty bývají nabízené ve 4 výškách. Při použití desky rádiusové jsou betonové ploty o kousek vyšší a dají se regulovat za pomoci soklové desky.

Betonové ploty

Betonová deska i betonový sloupek jsou odlity z betonu. Betonové ploty si můžete vybrat ve spoustě různých provedení. Můžete si vybrat z široké škály barev i vzorů. Pokud máte nějaký dotaz, na který nemůžete nalézt odpověď, stačí zavolat nebo napsat a my Vám rádi s čímkoliv poradíme, nebo vysvětlíme to, čemu nerozumíte.

Náhodný inzeráty

Petr_1970
Ženatý muž hledá ze zvědavosti
par
hledám ji

JComments Latest