SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Betonové ploty

 

Jaký je princip betonového plotu? Betonové ploty Vás ochrání, ozvláštní a vylepší Váš domov a jeho okolí, jsou jednoduché s vlastnostmi odolat mrazu i povětrnostním podmínkám. A z čeho se skládají betonové ploty? Z betonové desky, betonového sloupku a betonového koncového sloupku.

Betonové ploty

Můžete si u nás i vypočítat orientační cenu za práci a to hned na našich stránkách. Jak se betonové ploty dělají? Mezi dva sloupky se svisle vsune betonová deska na ke konci plotu průběžný a koncový sloupek.

Betonové ploty

Počet betonových desek a výška je jen na Vás a Vámi zvolené výšce plotu. Betonové ploty bývají nabízené ve 4 výškách. Při použití desky rádiusové jsou betonové ploty o kousek vyšší a dají se regulovat za pomoci soklové desky.

Betonové ploty

Betonová deska i betonový sloupek jsou odlity z betonu. Betonové ploty si můžete vybrat ve spoustě různých provedení. Můžete si vybrat z široké škály barev i vzorů. Pokud máte nějaký dotaz, na který nemůžete nalézt odpověď, stačí zavolat nebo napsat a my Vám rádi s čímkoliv poradíme, nebo vysvětlíme to, čemu nerozumíte.

Náhodný inzeráty

Hledám milenku
Desmodus1
Žadný
Něžný sex.

JComments Latest