SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Betonové ploty

 

Betonové ploty se skládají z nosných sloupů a plotových železobetonových desek, které se kladou na sebe podle požadované výšky plotu až do 2,5 m. Boční hrany desek jsou tvarovány tak, aby perfektně zapadly do drážek v sloupku. Montáž plotu se provádí vkládáním jednotlivých dílců do předem zabetonovaných sloupků.

Betonové ploty využití

Betonové ploty mají široké využití. Používají se jak na firemních, tak i na soukromých pozemcích. Betonové ploty můžete použít jako výběh pro zvířata, krytí firemního areálu, protihlukovou stěnu nebo oplocení průmyslových budov a parků.

Betonové ploty principy

Princip betonového plotu - betonový plot je ochranný, pěkný, jednoduchý, odolný vůči mrazu a povětrnostním podmínkám. Základní betonový plot skládáme ze tří betonových komponent - betonová deska (200 cm × 50 cm × 4,5 cm), betonový sloupek a betonový koncový sloupek.

Betonové ploty nastojato

Princip betonových plotů je jednoduchý: mezi dva průběžné sloupky se vsunou nastojato betonové desky a na konci betonového plotu koncový sloupek. Počet desek a výška sloupků záleží od Vámi požadované výšky betonového plotu. V základě nabízíme čtyři výšky betonového plotu.

Náhodný inzeráty

Mgr Vlastimil S
Něžný sex.
Hledám milenku
karlovy vary a plzeň

JComments Latest