SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

autofólie Praha

Aplikaci autofólie Praha na autosklo provádíme nejmodernější technologií, která byla vyvinuta v USA pro práci s tímto materiálem. Tato technologie umožňuje provést instalaci filmu na autosklo bez demontáže jakékoliv součásti automobilu.

Autofólie Praha levně

Podle velikosti automobilu trvá průměrná doba instalace maximálně 1,5 - 2,5 hodiny. Aplikaci autofólie Praha na Vaše vozidlo můžeme provést i u Vás doma za předpokladu, že máte vhodné prostory splňující následující požadavky tak, aby nebyla ovlivněna kvalita provedené instalace.

Autofólie Praha odborně

Temperovaná místnost, umožnění přístupu k vozidlu z jedné strany s možností otevření dveří, minimální prašnost, možnost napojení na elektrickou síť 220 V, cesta k Vám je v naší režii a ceny služeb se nemění v závislosti na vzdálenosti místa aplikace

Autofólie Praha

Na provedenou instalaci dáváme 7-10 roční výrobní záruku, která je garantována výrobcem. Pokud se rozhodnete pro montáž autofólií na Vaše vozidlo, dopředu se informujte o kvalitách služeb a oprávněnosti instalační firmy, kterou si zvolíte pro autofólie Praha. Najdete si na www stránkách výrobce materiálu, který tato firma používá (kvalitní značkové materiály najdete vždy pod jejich výrobní značkou), prohlédněte si pozorně jejich prezentaci. Musí obsahovat veškeré informace týkající se výrobní technologie, včetně výrobních prostor a managementu atd. Pokud obdržíte výše uvedené informace, vyhnete se pozdějším reklamacím a nepříjemnostem.

Náhodný inzeráty

Něžný sex.
Hledám milenku
Žadný
Mgr Vlastimil S

JComments Latest