SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Autobusová doprava Praha

Autobusová doprava Praha - Charakteristika autobusů

Autobus je nejmenší a často nejrychlejší dopravní prostředek používaný k přepravě osob. Nejčastěji se do něj vejde 9 osob (včetně řidiče). K dispozici jsou také autobusy s 23 místy. Autobus nemá místa k stání. Vzhledem k omezenému počtu cestujících je cestování autobusem pohodlnější než v klasických autobusech. Pokud počet míst v autobuse nepřesáhne 9 včetně řidiče, je vozidlo kvalifikováno podle silničního zákona jako osobní automobil. To znamená, že jej může řídit řidič s řidičským oprávněním skupiny B. Pokud je autobus větší a má 10-17 míst k sezení, měl by mít řidič řidičské oprávnění D1 a absolvovaný kurz přepravy osob. Autobusy tohoto typu také vyžadují omezení doby přepravy osob pomocí tachografu. V největších autobusech s počtem míst k sezení nad 17 je kromě potvrzení o absolvování kurzu přepravy osob vyžadováno řidičské oprávnění skupiny D.

Autobusy se díky svým malým rozměrům skvěle hodí jako dopravní prostředek v malých městech nebo horských oblastech. Jsou mnohem skladnější a obratnější než tradiční autobusy, takže jim nedělá problémy se stoupáním do kopců, úzkými zatáčkami, mosty s omezenou nosností nebo projížděním jiných vozidel, a to ani na úzkých silnicích . Velikost autobusů ale znamená, že prostor uvnitř je dost omezený. Zavazadlový prostor je umístěn v zadní části vozidla a osobní tašky nebo batohy lze umístit do prostoru pro nohy nebo pod sedadlo. Charakteristiky autobusů z nich dělají ideální dopravní prostředek pro přepravu osob na individuální cesty, dovolené, rodinné oslavy a firemní akce i cesty do zahraničí.

Nabízíme vozový park pohodlných autobusů pro  přepravu   s 8 + 1 sedadly a mnoha vymoženostmi, jako je přitápění, TV s DVD, klimatizace, sklopná sedadla. Díky těmto faktorům je i dlouhá cesta extrémně pohodlná, bez stresu, bezpečná a rychlejší než v případě autokarů nebo autobusů.

Autobusová doprava

Více o nás na nanšich webových stránkách, viz: https://www.autobusova-doprava-praha.eu/

Náhodný inzeráty

Hledám milenku
Něžný
Clarka
karlovy vary a plzeň

JComments Latest

 • R

  It's awesome to pay a visit this website and reading the views of all friends about this piece of ...

  Číst dále...

   
 • R

  Der Rückzug verlief, anders als bei Jena, zunächst geordnet, wenn auch führerlos. klicken ...

  Číst dále...

   
 • R

  With havin so much content do you ever run into any issues of plagorism or copyright infringement?

  Číst dále...

   
 • R

  That is very interesting, You are an overly skilled blogger. I have joined your feed and look ahead to ...

  Číst dále...

   
 • R

  While it may take some time for you to figure out whether email marketing works for you, or is it ...

  Číst dále...