SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

autobusová doprava Praha

 

autobusová doprava Praha vás informuje o zajímavém bodu v přepravním řádu. Víte o tom, že jistý přepravní řád existuje? Ano, je to u tak. Přinášíme vám jeden z bodů.

Autobusová doprava Praha - Přeprava příručních zavazadel

1. Příruční zavazadla přepravuje dopravce společně s cestujícím. Na příruční zavazadlo si dohlíží cestující sám. Za ztrátu nebo odcizení příručních zavazadel dopravce neodpovídá.

2. Cestující má právo vzít s sebou do vozidla jako příruční zavazadlo věci, které lze snadno, rychle a bezpečně naložit a umístit ve vozidle,

3. Příruční zavazadla musí cestující umístit ve vozidle tak, aby se zachoval výkon služby řidiče, neomezovala nastupování a vystupování cestujících a průchod vozidlem. Pokud to vyžaduje bezpečnost nebo pohodlí cestujících, musí cestující uložit příruční zavazadlo podle pokynu oprávněné osoby dopravce.

4. Pokud cestující přepravuje věc nebo příruční zavazadla, která vyžaduje zvláštní ochranný obal (např. Fotoaparát, dalekohled apod.), A není takovým obalem chráněna, dopravce za její poškození neodpovídá.

5. Příruční zavazadla nevyhovující ustanovením tohoto přepravního řádu je cestující povinen neprodleně odstranit na nejbližší zastávce.

Náhodný inzeráty

Fandarocker
Něžný
Desmodus1
Fandarocker

JComments Latest