SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Autobusová doprava Praha

 

Na všech našich zastávkách v Praze se nachází označení zastávek, které tam zastavují a jakým směrem směřují. Mnohé z našich zastávek mají také informační panel zobrazující informace o dalších autobusových trasách v okolí.

Řidiči autobusů vždy dávají pozor na každého, kdo čeká na autobus od toho tu pro vás autobusová doprava Praha je. Dají vám čas nastoupit do autobusu bezpečně, ale pokud už se dveře zavřou, nechte autobus odjet a počkejte na další autobus. Navštivte naši stránku s příjezdem aktuálního autobusu, abyste zjistili, kdy dorazí další autobus.

Autobusová doprava Praha

Všechny naše autobusy jsou přístupné. Mohou být sníženy a mají rampy pro ty, kteří potřebují pomoc při vjíždění a vyjíždění, jako jsou lidé na invalidním vozíku. Jakmile jste na palubě, buď se dotkněte platebního zařízení na žlutém čtecím zařízení, nebo ukažte jízdenku řidiči. Naše autobusová doprava Praha je bezpečná a pohodlná, uvidíte sami.

Prosím, přesuňte se dovnitř autobusu a využijte všech dostupných míst včetně horních podlaží na dvoupatrových autobusech. Autobusová doprava Praha má k dispozici prostor pro invalidní vozíky a vozíčkáři mají přednost v tomto prostoru.

Náhodný inzeráty

Něžný
Fandarocker
Fandarocker
karlovy vary a plzeň

JComments Latest