SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

UV dezinfekce vzduchu

UV dezinfekce vzduchu - Je UVC desinfekce bezpečná?

Jako všechny dezinfekční systémy, i UVC zařízení se musí používat správné, aby byly bezpečné. UVC světlo je mnohem "silnější" než běžné sluneční záření a může způsobit vážnou reakci způsobenou spálením pokožky a podobně může poškodit sítnici oka. Proto je třeba vzít v úvahu obecné bezpečnosti strojů a lidí se všemi dezinfekčními zařízeními a tyto aspekty by měly být řešeny v provozní příručce, v školení uživatele a přiměřeném dodržování bezpečnosti v souladu s návody na obsluhu a údržbu zařízení.
Pár rad při výběru vhodného UVC zařízení:

Pro ty, kteří uvažují nad koupí dezinfekčních germicidálním zařazení se pokusím shrnout pár důležitých faktů. Všechny tipy byste však měli považovat pouze jako návrhy.

    Kupující si dávejte pozor! - pro zařízení určená k UV dezinfekci vzduchu a povrchů existuje jen málo akceptovaných norem. Výsledkem je mnoho reklam a propagačních akcí. Zařízení mají však ve velké míře malou výkonnost s malými nebo žádnými vědeckými podklady o účinnosti.
    Vzhledem k širokou škálu UVC přístrojů uváděných na trh k dezinfekci vzduchu, vody a pevných povrchů, doporučujeme si vyžádat od prodejce doklad o certifikaci materiálů zařízení jako i elektrických komponentů v nich od známých organizací jako jsou UL, NFS, DVGW, CE a pod.
    Požádejte dodavatele o kopie vědeckých prací, které dokazují, že jeho jednotka bude skutečně fungovat tak, jak tvrdí. Vědecká práce by měla prokazovat skutečnou redukci testovaného mikroorganismu v prostředí, ve kterém se má zařízení provozovat.
    Navrhujeme, abyste vyhýbali ozonovým zařízením, protože představují pro operátory bezpečnostní riziko, pokud není ozón specificky součástí procesu úpravy a není aplikován kontrolovaným a bezpečným způsobem.

Náhodný inzeráty

Hledám milenku
Clarka
karlovy vary a plzeň
Desmodus1

JComments Latest

 • R

  It's really a great and useful piece of information. I am glad that you shared this helpful information ...

  Číst dále...

   
 • karlovy vary a plzeň

  Ultimately, you’ll be better off if you work with a few loyal coupon affiliate sites where you have a ...

  Číst dále...

   
 • hey

  This excellent website certainly has all of the info I wanted concerning this subject and didn't know ...

  Číst dále...

   
 • R

  Excellent blog here! Allso your site loads up very fast! What web host are you using? Can I get ylur ...

  Číst dále...

   
 • R

  I think this is one of the most vital info for me. And i'm glad reading your article. But should ...

  Číst dále...