SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

servis dveří

 

Doporučujeme výměnu gumového těsnění, kompletní nastavení kování… Při otevírání a zavírání tře křídlo o rám. V takovém případě dojde na potřebná nastavení, prosklení… Vchodové dveře se Vám nezavírají? Provádíme servis dveří!

Servis dveří samo zavírací

Nastavení samo zavírače, pantů nebo dorazu zámku to u nás můžete najít. Nelze však vyloučit ani výměnu klíčové vložky, pokud Vám dveře nedovírají, což Vás opět dovede k nám na servis dveří. Servis dveří - máme non-stop havarijní servis dveří: rychlé a odborné otevírání zabouchnutých dveří, otevírání zamčených dveří, dohodneme si s Vámi termín zásahu našim odborným technikem, servisní technik vyřeší Váš problém přímo na místě. V případě mimořádné situace nás volejte.

Servis dveří záruční

Kompletní záruční a pozáruční servis - zajišťujeme pro Vás: dodávku, montáž a výměnu bezpečnostních vložek, kování, dveřních zámků a jiných doplňků, sjednocení bezpečnostních vložek, prodej náhradních klíčů.

Servis dveří klíče

Systém hlavního a generálního klíče - v případě uplatnění reklamace postupujte následovně: reklamace lze uplatnit v záruční době a to přímo u dodavatele, který vám bezpečnostní dveře prodal a montoval. Před nahlášením reklamace si připravte záruční list, protože bez záručního listu není možná reklamace výrobku.

Náhodný inzeráty

Něžný sex.
Zadaný muž hledá ze zvědavosti
Zadaný muž hledá
Ženatý inženýr hledá ji

JComments Latest