SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

servis dveří

 

Doporučujeme výměnu gumového těsnění, kompletní nastavení kování… Při otevírání a zavírání tře křídlo o rám. V takovém případě dojde na potřebná nastavení, prosklení… Vchodové dveře se Vám nezavírají? Provádíme servis dveří!

Servis dveří samo zavírací

Nastavení samo zavírače, pantů nebo dorazu zámku to u nás můžete najít. Nelze však vyloučit ani výměnu klíčové vložky, pokud Vám dveře nedovírají, což Vás opět dovede k nám na servis dveří. Servis dveří - máme non-stop havarijní servis dveří: rychlé a odborné otevírání zabouchnutých dveří, otevírání zamčených dveří, dohodneme si s Vámi termín zásahu našim odborným technikem, servisní technik vyřeší Váš problém přímo na místě. V případě mimořádné situace nás volejte.

Servis dveří záruční

Kompletní záruční a pozáruční servis - zajišťujeme pro Vás: dodávku, montáž a výměnu bezpečnostních vložek, kování, dveřních zámků a jiných doplňků, sjednocení bezpečnostních vložek, prodej náhradních klíčů.

Servis dveří klíče

Systém hlavního a generálního klíče - v případě uplatnění reklamace postupujte následovně: reklamace lze uplatnit v záruční době a to přímo u dodavatele, který vám bezpečnostní dveře prodal a montoval. Před nahlášením reklamace si připravte záruční list, protože bez záručního listu není možná reklamace výrobku.

Náhodný inzeráty

karlovy vary a plzeň
Hledám milenku
Něžný sex.
Žadný

JComments Latest