SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

rekonstrukce bytu

 

Při ptaní se na průběh rekonstrukce bytu u známých také nevynechejte ani internetové diskuse, najdete v nich mnoho zkušeností. I když se říká, že člověk se nejlépe poučí z vlastních chyb, v tomto případě to určitě neplatí.

Rekonstrukce bytu a příprava

Oč více času věnujete přípravě u rekonstrukce bytu, o to méně starostí budete mít později. Toto pravidlo platí i při zahájení prací. Nespoléhejte se na nákupy na poslední chvíli. Představte si situaci, že stará koupelna je rozbouraná, mistři už čekají a vy jako na hotové jdete pro svoji vysněnou vanu.

Rekonstrukce bytu a řemeslníci

V obchodě však zjistíte, že jí je třeba objednat a nejdříve vám ji dodají za týden (v tom lepším případě). A budete muset dělat kompromisy. Pro co se rozhodnete? Strávit týden (možná i více, pokud řemeslníci nebudou mít volný termín) v bytě bez koupelny nebo si vyberete něco, co je právě na skladě, ačkoli ne zcela podle vašeho gusta?

Rekonstrukce bytu a investice

Investujete peníze do rekonstrukce bytu, čas a i tak to nebude podle vašich představ. Za trochu plánování to přece stojí, ne? Nešetřete na ochranných fóliích. Důkladně ochraňte podlahy, okna, dveře, nábytek a zvláštní pozornost věnujte skříním s oděvy. Fólie se samolepicími proužky, které dostanete v každé hobby prodejně, jsou skvělým vynálezem. Jejich nalepení sice stojí trochu času, ale při úklidu ho trojnásobek ušetříte.

Náhodný inzeráty

karlovy vary a plzeň
Hledám milenku
Desmodus1
Něžný

JComments Latest