SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

rekonstrukce bytu

 

Designérským kumštem se staly bleskové rekonstrukce bytu s cílem pronájmu - takové, do kterých majitelé nechtějí investovat zbytečně mnoho peněz, času ani energie. Jistou dávku vzrušení dodá takové akci i omezená výška rozpočtu a v kombinaci se šibeničními termíny jde často o změny doslova s ​​větrem o závod.

Rekonstrukce bytu - stav před rekonstrukcí

Každý pes, jiná ves. Ve stavu před tím než je provedena rekonstrukce bytu působil obývací pokoj jako odkládací prostor. Rozlohou velký byt s oknem i balkonem byl pokoj průchozí do ložnice. A koberec skrýval to, co nemělo být vidět - znehodnocené dřevěné parkety. Zachránit se již nedaly. Dřevo nahradil laminát. Nerovnosti stěny za televizorem skryla strukturovaná barva. Jednoduchý a levný nábytek ze stejné série doplnila stará, ale rozkládací pohovka, která udala barevný tón dalším doplňkům.

Rekonstrukce bytu parkety

Dřevěné parkety prošly kosmetickou úpravou a noční stolek byl vytvořen ze zbytkového dřeva. S barevnou stěnou v jednom rytmu tančí ručně vyrobené doplňky a obrázky - z barvy na stěnu, která zůstala.

Rekonstrukce bytu - elegance

Kombinace bílé a čokoládově s antikorem kuchyni zelegantnila a z někdejšího nevábného prostoru se díky stavebním úpravám stalo varné centrum. Zmenšením technického jádra vznikl kousek od dřezu prostor na rohový vestavěný otevřený policový díl, který slouží k odkládání gurmánských ingrediencí. Rekonstrukce bytu tedy proběhla rychle a za malý peníz.

Náhodný inzeráty

Desmodus1
Něžný
karlovy vary a plzeň
Hledám milenku

JComments Latest