SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Opravy praček Praha

 

My, Opravy praček Praha - Jaké značky spotřebičů opravujeme? Mnoho našich klientů nás kontaktuje s dotazem ohledně značek praček, sušiček a myček nádobí, na které poskytujeme autorizovaná záruční i pozáruční servis. Proto jsme si pro Vás připravili kratší článek o jednotlivých značkách a výrobcích těchto spotřebičů.

Opravy praček Praha - Electrolux

Výrobky švédské firmy Electrolux znamenají záruku kvality a dobré péče o zákazníka. Tato pověst je doslova vydřené více než stoletím usilovné práce na vývoji nových technologií. Zatímco na prahu minulého století byl novinkou elektrický vysavač, v jeho polovině vestavné spotřebiče, na prahu 21. století už jsou to například ekovysavače z plastu z mořského dna.

Opravy praček Praha

Vznik firmy Electrolux je spjat se jménem marketingového génia Axela Wenner-Grana. Ten se jako řadový pracovník podílel na vývoji těžkopádného vysavače Santo ve vídeňské filiálce. Po návratu zpět do Stockholmu shromáždil skupinu spolupracovníků a na základě nabytých zkušeností přišel s domácím vysavačem Lux 1. Brzy uvádí na trh také domácí absorpční lednici a nedlouho poté vzduchem chlazený typ s natolik úspěšným systémem chlazení, že ho (až na použité chladivo) používá dodnes celý svět.

Opravy praček Praha

www.beran-opravy.cz

Náhodný inzeráty

Žadný
Něžný sex.
Hledám milenku
karlovy vary a plzeň

JComments Latest