SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

zemní práce

 

Nabízíme k plnému využití našich služeb možnost zprostředkovat nákladní autodopravu s dovozem a odvozem stavebního materiálu a jakýchkoliv jiných stavebních strojů. Podmínkou však zůstává využití našich služeb zemní práce.

Zemní práce výkopy

K příkladu vyjmenuji některé z prací, které realizujeme - výkop základů (např. na: rodinné domy, haly, bytovky), úpravy terénu (např .: úprava terénu kolem budov, domů, silnic ...), bourání a demolice přízemních objektů (např. staré domy a přízemní budovy) se zabezpečením odvozu.

Zemní práce rozměry

Zajišťujeme i zemní práce jako je výkop jam různých rozměrů (bazény, šachty, sklepy, žumpy, patky, trativody, sondážní jámy na přípojky...), vrtání děr (např .: na oplocení, billboardy ...), vykládka, přesun, nakládka palet i v těžkých terénech.

Zemní práce úprava

Mezi naše služby zemní práce patří i úprava terénu s přípravou podkladu na chodníky, parkoviště atd., vytrhání kořenů stromů, vyčištění a srovnání pozemku, terénní úpravy, pískování a zásyp jam a výkopů a také je tu možnost využití stavebního stroje JCB jako malého jeřábu (např. práce s bedněním, spouštění hrubých plastových kanalizačních trubek do prohlubní a podobně...)

Náhodný inzeráty

Něžný
karlovy vary a plzeň
Desmodus1
Hledám milenku

JComments Latest