SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Zemní práce

 

Na bourání používáme špičkové stroje, které si poradí i s tím nejodolnějším materiálem. Stojí vaší vytoužené zahradě v cestě nevhodný terén? Pozemky jen zřídka mají ideální povrch. Naštěstí není složité je upravit podle potřeby. S naší pomocí změníte terén podle vašich představ - a to rychle a za dobrou cenu. Zemní práce tu jsou od toho, aby Vám ušetřili starosti.

Zemní práce levně

V případě potřeby zajistíme zhutnění lůžka pro zpevněné plochy. Potřebujete dovézt štěrkopísky či kamenivo? Případně odvézt přebytečnou zeminu a stavební suť? Naše sklápěče zvládnou i ty nejnáročnější úkoly.

Zemní práce skoro zdarma

Recyklace materiálů vám sníží náklady na přepravu a skladování odpadů. Navíc je to ideální řešení z pohledu životního prostředí. Na recyklaci je možné použít odpad z demolice budov, vozovek a dalších objektů. Recyklaci stavební suti je možné provést v místě vzniku nebo v recyklačním středisku firmy.

Zemní práce

Součástí nabídky naší firmy jsou i železobetonové žumpy. Se žumpou získáte od nás dopravu zdarma. Zemní práce jsou pracemi při vykopávání zeminy. Objednejte si naše zemní práce i Vy a přidejte se k řadám našich spokojených zákazníků.

Náhodný inzeráty

Desmodus1
Ženatý muž hledá ji
Zadaný muž hledá ze zvědavosti
Miluš 019

JComments Latest