SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

žaluzie Praha

 

Dřevěné žaluzie Praha lze ovládat manuálně nebo motoricky. Pro žaluzie Praha větších rozměrů doporučujeme motorické ovládání. Dřevěné rolety jsou vyráběny z dřevěné tkaniny ve dvou typových provedeních, jako roll-up a římské rolety.

Žaluzie Praha šňůrky

Dřevěné rolety je možné ovládat pouze manuálně pomocí šňůrek. Dřevěné žaluzie Praha a rolety jsou určeny pro montáž na stěnu nebo na strop. Výška paketu, který vytvoří při vytažení a rozměr nosného profilu neumožňuje jejich nainstalování na křídlo okna nebo do zasklívací lišty.

Žaluzie Praha funkčnost

Dřevěné žaluzie Praha a rolety můžeme ovládat manuálně, pomocí polohovacích a naklápěcích šňůr nebo dílovým a pevným vypínačem na elektrický pohon. Praktickým řešením jak se chránit před dotěrným hmyzem a zajistit si klidný spánek i při otevřeném okně jsou síťky proti hmyzu.

Žaluzie Praha výhody síťky

Výhody sítěk proti hmyzu: ekologická ochrana proti hmyzu bez použití chemie, umožňují plynulou regulaci vzduchu mezi interiérem a exteriérem, výroba na míru dle typu okna a dveří, extrudovaný hliníkový profil (roztavený hlinkový materiál byl vtlačen do matrice) a vnitřní rohové spojky zajišťují tvarovou stálost a dlouhou životnost sítěk, použití kvalitní síťoviny, jednoduchá údržba.

Náhodný inzeráty

Hledám milenku
karlovy vary a plzeň
Mgr Vlastimil S
Desmodus1

JComments Latest