SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

žaluzie Praha

 

Žaluzie Praha montování

Proč koupit žaluzie Praha na střešní okno? Originální žaluzie Praha do střešních oken se dají jednoduše instalovat svépomocí, dokonale regulují světlo v místnosti, máme devět barevných provedení. Žaluzie Praha jsou také vhodné i pro prostory s velkou vlhkostí a snadno se čiští.

Žaluzie Praha

Interiérové ​​horizontální žaluzie jsou stále velmi rozšířeným způsobem ochrany interiéru před teplem a sluncem, ale i zamezení nežádoucích pohledů. Jsou využívány nejen v komerčních prostorách ale iv bytech a rodinných domech. Jejich velkou výhodou je nenáročnost na stavební předpřípravu, jejich jednoduché ovládání - regulace světla dosáhneme natáčením lamel ale i nenáročná údržba. Jako všechno kolem nás, i horizontální žaluzie, respektive jejich typové a barevné provedení podléhá módním trendům a různým technickým vylepšením.

Každá horizontální žaluzie je složena z horního nosného hliníkové profilu, ve kterém je zabudován příslušný typ ovládacího mechanismu a zapuštěný žebříček, na který se uchytí samotné lamely. Ve spodní části má horizontální žaluzie zatěžovací profil. Lamely jsou také vyrobeny z hliníku, jehož výhodou je nízká hmotnost a dlouhá životnost. Hliníkové horizontální žaluzie se liší v typových provedeních podle šířky lamel, způsobu montáže a ovládání, provedením horního nosného profilu. Nabídka barev lamel je široká, díky čemuž je možné sladit horizontální žaluzie se zbytkem interiéru

Náhodný inzeráty

Miluš 019
Ženatý muž hledá ji
Ženatý inženýr hledá ji
Něžný sex.

JComments Latest