Facebook Login

SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

žaluzie Praha

 

Studio stínící techniky je největším studiem stínící a dekorativní stínící techniky v Česku. Nechybí zde ani žaluzie Praha. Toto studio má výsadní postavení mezi ostatními prodejnami a to nejen z důvodu příznivé polohy. Přízemní část provozu je pojata dost technicky a to vzhledem k prodeji exteriérové ​​stínicí techniky, které jsou součástí fasády budov.

Žaluzie Praha patra

Horní patro je zaměřeno na prodej interiérových dekorativních rolet, žaluzie Praha a luxusní dekorativní stínící prvky včetně závěsů, které spadají do řady stínění "Exclusive concept". V pohodlí kožené sedačky s domáckou atmosférou si můžete vyzkoušet komfort ovládání světelných scén a dekorativních rolet a závěsů přes inteligentní systém.

Žaluzie Praha Česko

Na území České republiky působí naše firma již dlouho, co se týče prodeje žaluzie Praha. V současnosti se výrobky společnosti dostávají ke spotřebitelům v rámci České republiky prostřednictvím sítě montážních partnerů. Nezbytnou součástí každého okna jsou síťky proti hmyzu. V našem internetovém obchodě si můžete objednat na vaše plastové okno s izolačním dvojsklem okenní síť z hliníkového profilu. Lem profilu dokonale splývá s rámem okna a svým vzhledem nijak neruší čisté linie plastového okna. Rám okenní sítě je vyroben z extrudovaného hliníkového profilu s vysokou tvarovou stálostí.

Žaluzie Praha montáž

Rohy jsou spojovány vnitřními plastovými rohovníky. Profily jsou řezané pod 45 ° úhlem. Zaměření a montáž okenních sítí je velmi snadná díky našemu obrázkovému návodu. Pro montáž sítí nepotřebujete žádné nářadí, síť jednoduše přiložíte z vnější strany k oknu a uchytíte o rám okna.