SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

UV dezinfekce vzduchu

UV dezinfekce vzduchu - nížení rizika COVID-19 pomocí ultrafialového záření
V době narůstající pandemie koronoviru SARS-CoV-2 a po šíření informací, že jde o virus deaktivovatelný i UVC zářením, prudce vzrostl zájem o nákup UVC zářičů - jak pro dezinfekci pracovních prostor (v kancelářích a průmyslu, kde se dříve používaly), veřejné služby (kliniky, kanceláře, velkoformátové prodejny, školy), MHD (autobusy, letadla, vlaky), ale i pro domácí použití.
Na pracovištích a místech veřejného užívání jsou služby BOZP nebo k tomuto úkolu vybrané osoby odpovědné za vypracování vhodných postupů pro bezpečné používání těchto zářičů a dohlížejí na ně tak, aby jejich používání neohrožovalo osoby. Aby byly správně vyvinuty ozařovací postupy, baktericidní nastavení použité pro tento účel by však mělo být doprovázeno bezpečnostní příručkou spolu s informacemi nezbytnými pro stanovení doby expozice, aby bylo možné získat dávku záření, která bude účinná při deaktivaci dané mikroorganismy, např. koronovirus SARS-CoV-2. Bohužel svítidla dostupná na trhu takové informace často neobsahují. Jak se tedy má uživatel Jak dlouho a v jaké vzdálenosti by měla lampa svítit vzhledem k osvětlované ploše? Jaký objem místnosti kolem je efektivní
ozářeno např. 30 minut? Má lampa zůstat na jednom místě déle nebo ji přesunout na více míst v dané místnosti? Kolik lamp by se mělo použít současně, aby se zkrátila doba expozice? Tyto a mnohé další otázky mají uživatelé, kteří by chtěli, aby účinnost dezinfekce byla uspokojivá.

Dezinfekce vzduchu

.www.uv-spider.cz

 

Náhodný inzeráty

karlovy vary a plzeň
Něžný
Hledám milenku
Desmodus1

JComments Latest