Facebook Login

SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

stěhování Praha

 

Nepodceňte nahlášení změny adresy předtím, než proběhne stěhování Praha. A když jsme už při tom bydlišti, důkladně si sepište a naplánujte, kde všude budete muset nahlásit změnu adresy. Aby se vám nestalo, že vám bude důležitá pošta chodit na starou adresu.

Stěhování Praha úřady

Důležité jsou hlavně různé úřady, ale i soukromé firmy, které vám zasílají domů účty (pokud vám již většina chodí elektronickou formou na e-mail, máte o to méně starostí). Existuje i služba dosílky zásilek ze staré adresy na novou. Člověk je tvor zapomnětlivý a i při nejlepší vůli a snaze se vám může stát, že na některou firmu či úřad zapomenete při stěhování Praha. S využitím této služby se nemusíte bát, že by vás zásilka minula. Důležité je to hlavně při úředních zásilkách, které se po určité době považují za doručené i v případě, pokud si je adresát reálné nevyzvedl.

Stěhování Praha - když se dny krátí

Když se začne přibližovat den stěhování Praha, pokračujte v balení. Už máte sbalené zmíněné "skladovky". Nyní jsou na řadě věci, bez kterých dokážete pár dní přežít. Od většiny nádobí v kuchyni až po podstatnou část vašeho šatníku. A znovu tatáž praktická rada - pakujte vše do krabic, které si dobře označíte.

Stěhování Praha boxy

Speciální a dostatečně výrazně označte boxy s křehkými věcmi, aby bylo nejen vám, ale i stěhováky jasné, že s nimi musí manipulovat opatrně a uložit je rozumně do vozidla tak, aby byly v bezpečí. Na vyztužení nemusíte hned shánět polystyren - někdy dobře poslouží staré noviny, ale například i ručníky, prostěradla či deky. Na závěr, čili tak den až dva před stěhováním, sbalte všechno ostatní. S výjimkou osobních věcí, léků nebo jiných nezbytností, které musíte mít stále u sebe.