SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Stěhování pian - K naložení piana do autobusu je nejlepší použít výtah (pokud tam je) nebo rampu. Pokud nic takového nemáte, můžete klavír na kočárek z jedné strany naklonit a druhou opřít o podlahu autobusu. Poté zvedněte „spodní“ stranu a zasuňte piano. Musíme mít ale dost vysoký kočárek (asi 25 cm), aby "spodní" strana při naklánění nenarážela o zem (lze pod něj dát deku). Pokud jsou osy vozíku blíže u sebe, je snazší nástroj naklonit (využíváme jeho hmotnosti).
Pokud nemáme invalidní vozík, výtah nebo rampu – dvě osoby by měly zvednout jednu ze stran klavíru dostatečně vysoko, aby ho přitlačily k podlaze vozu, třetí osoba by měla držet druhou stranu ve vzduchu a poté posunout klavír do auta. Na okraj podlahy auta můžete položit složenou deku.
Klavír můžete také (způsobem jedné z poznaňských firem) umístit rovnoběžně s okrajem autobusu. Umístěte deku pod podlahu jedné ze stran. Poté piáno zvedněte pouze z druhé strany, ale hodně vysoko, téměř svisle (nástroj spočívá na okraji, na dece), otočte nástroj o 90 stupňů a podlahu piána opřete o podlahu auta (složená deka na okraje podlahy auta), zasuňte přístroj dovnitř. To vyžaduje minimálně tři lidé s fantazií, z nichž jeden by měl být uvnitř, v nákladovém prostoru autobusu.
V autobuse musí klavír spočívat na podlaze, být zajištěn dekami a upevněn transportními pásy, aby při zatáčkách a brzdění neměnil svou polohu. To je důležité pro bezpečnost přístroje a všech účastníků silničního provozu!

Zásadně se nedoporučuje převážet klavíry, zejména klavíry, do kurýrních společností. Protože jde o objemný, těžký náklad a vyžaduje zvláštní přístup. Navíc se nevejde na jednu europaletu.
Stojí za to připomenout, že vozy kurýrní společnosti, které doručují vybrané zboží, mají svou vlastní geografickou polohu. Pokud tedy chceme klavír přepravit např. na trase Poznaň - Varšava, Wrocław - Krakov, Gdaňsk - Lodž, Katovice - Štětín - náš nástroj mnohokrát změní oblast, takže bude přepraven několika auty, než dorazí. jeho určení. Kromě toho se klavír musí přinést do obývacího pokoje nebo jiné místnosti, a to kurýři nedělají!

Stěhování klavíru

Jak na to? Více na našich webových stránkách

https://www.stehovanibulldog.cz/stehovani-pian

Náhodný inzeráty

Něžný
karlovy vary a plzeň
Hledám milenku
Clarka

JComments Latest

 • R

  It's awesome to pay a visit this website and reading the views of all friends about this piece of ...

  Číst dále...

   
 • R

  Der Rückzug verlief, anders als bei Jena, zunächst geordnet, wenn auch führerlos. klicken ...

  Číst dále...

   
 • R

  With havin so much content do you ever run into any issues of plagorism or copyright infringement?

  Číst dále...

   
 • R

  That is very interesting, You are an overly skilled blogger. I have joined your feed and look ahead to ...

  Číst dále...

   
 • R

  While it may take some time for you to figure out whether email marketing works for you, or is it ...

  Číst dále...