SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce bytu Praha - Jak dlouho tedy trvá dokončení bytu?

Dokončení nového bytu v developerském standardu zabere minimálně tři týdny. Konečný čas závisí na výše popsaných faktorech a také na složitosti projektu uspořádání. Mezi základní práce patří malování stěn, pokládka podlah, pokládka obkladů a dlažeb a dokončení instalace. Další otázkou je nákup kuchyňského nábytku. Orientační čekací doba na nábytek na míru je od 2 do 5 týdnů.

Rekonstrukce a dokončení bytu může trvat i několik měsíců. Vše záleží na tom, jak intenzivní renovace je a do jaké hloubky změny sahají.
Jak dlouho trvá rekonstrukce nebo dokončení bytu?

Jak dlouho trvá rekonstrukce bytu?

Práce bude jistě trvat déle než v případě běžného dokončování. Je třeba počítat i s demontážními pracemi. V mnoha rekonstruovaných bytech je také nutné opravit stěny a nalít podlahu samonivelační maltou.

Drobné defekty na stěnách lze zamaskovat za pár dní, v případě většího poškození to však může trvat mnohem déle. V tomto případě může být použití suché omítky účinnou úsporou času. Sádrokartonové panely se rychle instalují a efektivně maskují každý nedostatek stěny. Navíc se nemusíme bát technologických přestávek, ke kterým dochází při nanášení vlhkých omítek. Přesto je potřeba strávit v každé místnosti alespoň pár dní pokládáním sádrokartonových desek, nanášením omítky, vyplňováním a malováním.

Rekonstrukce bytu

Více o nás zde https://slaga.cz/rekonstrukce-bytu-praha/

 

Náhodný inzeráty

Fandarocker
Fandarocker
Něžný
karlovy vary a plzeň

JComments Latest