SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu -  Když se renovace nevyplatí

Ne vždy se však vyplatí investovat do návrhu interiéru, nebo dokonce do profesionálního stavebního týmu. Hodně záleží na účelu renovace. Pokud chceme prodat byt nebo dům, investice do rekonstrukce často nedává smysl, protože zhodnocení nemovitosti nepokryje náklady na jeho osvěžení, nemluvě o čase potřebném k jeho obětování. A nakonec se může ukázat, že design, do kterého jsme vložili hodně srdce a úsilí, nového kupce neoslovil.

- Neznamená to, že při prodeji bytu se do něj vůbec nevyplatí investovat. Někdy stačí jen vymalovat stěny na bílo. Základní osvěžení může radikálně zlepšit estetiku interiéru, radí Marián — Případy převrácení bytů jsou také běžné na trhu s bydlením. Tým vstupuje do značně zchátralého interiéru a provádí generální rekonstrukci za použití levných materiálů. Takové nemovitosti vypadají na fotkách krásně a cenové škrty jsou na nich výrazné - dodává.

V případě bytů k pronájmu hodně záleží na klientovi, na kterého cílíme. Studentům stačí bílé stěny, nábytek z Ikea a nejlevnější domácí spotřebiče. Pokud však máme byt v ulici, který chceme nabídnout služebně cestujícím, měla by být úroveň jeho provedení mnohem vyšší. — Na dokončení takového interiéru si můžeme najmout architekta s tím, že za dva pokoje vezmeme ne 2000, ale 3000 za měsíc. „ Pamatujme však, že ať už jsou nájemníky ať už jsou jakékoli, mají tendenci ničit. Byt k pronájmu se vždy opotřebuje rychleji, než kdybychom v něm bydleli sami, dodává analytik.

Drogomirecki doporučuje renovovat interiér pro sebe kvalitativně a po léta, samozřejmě s přihlédnutím k našim finančním možnostem. Jak sám přiznává, v ideálním scénáři je nejlepší najít tým, který se o rekonstrukci postará komplexně a navíc od nás vezme shánění a nákup materiálů. V případě bytů s menší rozlohou bude pracovat jeden výkonný specialista. Kde je hledat? Doporučeno.

Rekonstrukce bytu Praha

Více o nás na našem webu: https://www.korpstav.cz/

Náhodný inzeráty

karlovy vary a plzeň
Desmodus1
Hledám milenku
Něžný

JComments Latest