SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Rekonstrukce bytu

 

Naši pracovníci získali dlouhodobější zkušenosti a při rekonstrukcích bytů, se orientují na dnešním trhu stavebních materiálů a v případě možnosti a nákupu materiálu se slevou vám pomohou ušetřit náklady.

Rekonstrukce bytu - ochota

Ochota a vstřícnost je prvořadá. Ve většině případů je vhodné v nově zrekonstruovaném bytě obměnit i jeho zařízení. Často provádíme rekonstrukce bytových jader a už se zkušenosti víme poradit, nebo navrhnout to nejvhodnější koupelnové a sanitární zařízení WC ve všech parametrech tj. pohodlnost používání, funkčnost, rozměry, vzhled a případně i barevné sladění obkladů využijte prostor různých výklenků na praktické a zároveň i estetické vylepšení celkového vzhledu a v případě potřeby i opticky zvětšit prostor a eliminovat rušivé prvky.

Rekonstrukce bytu - prostory

Rekonstrukce ostatních bytových prostor jako je kuchyň, obývací pokoje a ložnice v případě vašeho přání provádíme podle návrhu bytového architekta a vašich představ. Před samotným zahájením prací navrhneme několik variant úprav vašim představami a podmínkami a případnými našimi návrhy vylepšení a tak rozhodnete a vyberete si pro vás ten nejlepší a nejideálnější návrh.

Rekonstrukce bytu na klíč

Zrekonstruovaný byt v konečném důsledku dáme do takového stavu aby odpovídal plánem. Možností a variant úprav je nespočet a proto se snažíme aby každý zrekonstruovaný byt byl jedinečný a zvláštní a neduplikoval vzhled předešlých rekonstruovaných bytů. Platí zásada, čím odvážnější plán, tím větší a víc udivující efekt má výsledek konečného vzhledu bytu.

Rekonstrukce bytu - kontakt
+420 774 354 916, +420 775 729 419
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Náhodný inzeráty

Desmodus1
Hledám milenku
karlovy vary a plzeň
Žadný

JComments Latest