SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Rekonstrukce bytu

 

Naši pracovníci získali dlouhodobější zkušenosti a při rekonstrukcích bytů, se orientují na dnešním trhu stavebních materiálů a v případě možnosti a nákupu materiálu se slevou vám pomohou ušetřit náklady.

Rekonstrukce bytu - ochota

Ochota a vstřícnost je prvořadá. Ve většině případů je vhodné v nově zrekonstruovaném bytě obměnit i jeho zařízení. Často provádíme rekonstrukce bytových jader a už se zkušenosti víme poradit, nebo navrhnout to nejvhodnější koupelnové a sanitární zařízení WC ve všech parametrech tj. pohodlnost používání, funkčnost, rozměry, vzhled a případně i barevné sladění obkladů využijte prostor různých výklenků na praktické a zároveň i estetické vylepšení celkového vzhledu a v případě potřeby i opticky zvětšit prostor a eliminovat rušivé prvky.

Rekonstrukce bytu - prostory

Rekonstrukce ostatních bytových prostor jako je kuchyň, obývací pokoje a ložnice v případě vašeho přání provádíme podle návrhu bytového architekta a vašich představ. Před samotným zahájením prací navrhneme několik variant úprav vašim představami a podmínkami a případnými našimi návrhy vylepšení a tak rozhodnete a vyberete si pro vás ten nejlepší a nejideálnější návrh.

Rekonstrukce bytu na klíč

Zrekonstruovaný byt v konečném důsledku dáme do takového stavu aby odpovídal plánem. Možností a variant úprav je nespočet a proto se snažíme aby každý zrekonstruovaný byt byl jedinečný a zvláštní a neduplikoval vzhled předešlých rekonstruovaných bytů. Platí zásada, čím odvážnější plán, tím větší a víc udivující efekt má výsledek konečného vzhledu bytu.

Rekonstrukce bytu - kontakt
+420 774 354 916, +420 775 729 419
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Náhodný inzeráty

Ženatý muž hledá online aférku
Ženatý muž hledá ze zvědavosti
Zadaný muž hledá
Hledám milenku

JComments Latest