SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

půjčky

Ne každý podnikatel, v případě, že chce zrealizovat svůj podnikatelský záměr, má hned na začátku dostatek peněžních prostředků. Mnozí začínají tak, že si na podnikání peníze půjčí. Totéž platí i pro rozvíjení podnikání později. I při podnikatelských úvěrech se lze setkat s několika typy, jako jsou úvěry, půjčky, půjčky na refinancování, půjčky pro expanzi a jiné.

Půjčky bonita

Banka půjčky poskytuje pouze po řádném prověření bonity klienta (v našem případě živnostníka, podnikatele), schopnosti splácet své závazky, dostatečném disponibilním zůstatku na účtu klienta, vyšší míře využití vlastního kapitálu (a dofinancování pomocí půjčky).

Půjčky komerční banky

Produkty komerčních bank - překlenovací úvěr, kontokorentní úvěr, účelové a bezúčelové úvěry pro podnikatele, provozní a investiční úvěry, byznys úvěry na míru a další. Překlenovací úvěr je nabízen zemědělcům a slouží k překlenutí období, dokud nedostanou zdroje z dotací EU od SZIF.

Půjčky historie

Půjčky pro živnostníky se využívají hlavně k překonání nepříznivých období nebo na rozšíření podnikatelské činnosti. Nebankovní subjekty nejsou pro podnikatele a živnostníky lukrativními poskytovateli financí pro jejich byznys, respektive jsou jen ve výjimečných případech. Výhodou úvěrů od nebankovek je hlavně to, že podnikatel nemusí mít dlouhodobější historii, aby mu byly půjčky poskytnuty. Pro některé živnostníky je právě půjčka nebo úvěr na podnikání pro podnikatele od nebankovní společnosti jediným řešením. Půjčky pro živnostníky poskytují jen některé z nebankovních subjektů.

Náhodný inzeráty

karlovy vary a plzeň
Něžný
Fandarocker
Desmodus1

JComments Latest