SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

půjčky

Potřebujete si půjčit, ale nemůžete doložit Váš plat, případně žádný nemáte? Právě pro Vás jsou půjčky bez dokládání příjmu! Nezáleží na tom, zda jste nezaměstnaní nebo jste živnostník (OSVČ), stále máte možnost získat půjčku, aniž byste museli mít potvrzení o výdělku.

Půjčky

Takové produkty však mají několik specifik. Obecně se bez dokládání příjmu obejdete při rychlých úvěrech, kde máte možnost získat částky do výše přibližně 10 000 s maximálně měsíční splatností. Tento limit může narůstat, avšak až po úspěšném splacení jedné nebo více půjček, čímž prokážete dané společnosti Vaši platební disciplínu.

Půjčky

Dalším specifikem je fakt, že Vám ji v bance obvykle, až na občasné výjimky, nedají. Bez dokládání výdělku se budete muset obrátit na nebankovní společnosti, u nichž nejsou tak přísné podmínky posuzování bonity klienta.

Půjčky

Neznamená to však, že se na získání se nevztahují vůbec žádné podmínky. I nebankovní společnosti mají své registry neplatičů - v případě, že se na některém z nich nacházíte, tak musíte počítat s tím, že získání půjčky bude těžší. Bez dokládání příjmu dostanete především rychlé půjčky - do 10 000 na 31 dní.

Náhodný inzeráty

karlovy vary a plzeň
Něžný
Hledám milenku
Desmodus1

JComments Latest