SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

půjčky

V platnosti je také institut maximální odplaty, známý také jako úrokový strop. To znamená tolik, že finanční společnosti si nemohou za poskytnutí půjčky účtovat více, než určil stát. Úrok společně se všemi poplatky (tzv. odplata) nesmí přesáhnout dvojnásobek roční procentní sazby nákladů (RPSN).

Půjčky hodnoty

Prakticky to vypadá následovně: pokud je při některém z typů půjčkyRPSN například 12%, odplata může být nejvýše 24%. Pokud by se tato hodnota překročila, smlouva o půjčce se stává neplatnou! Při případném sporu s poskytovatelem půjčky (např. pokud namítáte nepřijatelné smluvní podmínky týkající se nepřiměřeně vysokých sankčních poplatků) nemohou rozhodovat kontroverzní rozhodčí soudy, které v minulosti téměř vždy rozhodovali ve prospěch věřitelů. V tomto případě může ze zákona rozhodovat jen řádný soud.

Půjčky výše splátek

Věřitel vás musí do 15 dnů informovat o každé změně úroků, a to v listinné podobě, přičemž musí jasně uvést novou výši vašich splátek. Při každé půjčce máte plné právo kdykoliv provést mimořádnou splátku nebo úvěr zcela splatit před dohodnutou lhůtou splatnosti.

Půjčky moderní způsob

Pokud si potřebujete půjčit, využijte moderní, pohodlný a rychlý způsob půjčování prostřednictvím vyplnění online žádosti. Operátor jedné z nebankovních společností, se kterými spolupracujeme, se s vámi telefonicky zkontaktuje, probere vaši situaci a navrhne pro vás nejvhodnější řešení. Pokud vše klapne, s penězi na účtu můžete disponovat již druhý pracovní den!

Náhodný inzeráty

Fandarocker
karlovy vary a plzeň
Desmodus1
Fandarocker

JComments Latest