SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Provětrávaná fasáda

Provětrávaná fasáda - Jak vypadá montáž provětrávané fasády?

Odvětrávané fasády lze uchytit jakkoli, např. montáží pomocí kotvy a závitové tyče nebo na profily. Montáž provětrávané fasády začíná postavením a uchycením roštu (vazníku), který je vyroben z desek nebo systémových pásů (ocel, hliník). Poté se mezi její prvky položí vlněné nebo polystyrenové desky. Pro připevnění desek lze použít speciální spojky pro odvětrávané fasády. Při stavbě a připevňování odvětrávaných fasád se zpravidla nepoužívá lepidlo, pouze hmoždinky.

Tepelně izolační distanční vložky jsou důležitým konstrukčním prvkem. Jejich použitím eliminujeme riziko vzniku tepelných mostů v konstrukci. Po dokončení všech kroků se pustíme do dokončení fasády.

Etapy tvorby provětrávané fasády:
1. Nejprve zhotovíme mřížku a připevníme ji ke stěně. Uspořádání rastru může být horizontální nebo vertikální, podle toho, jak bude krytina položena.
2. K izolaci používáme vybrané izolační a zateplovací materiály, např. vlnu , přičemž pamatujeme na to, aby mezi izolační vrstvou a obkladem byla v konstrukci ponechána cca 3centimetrová mezera.
3. Připevněte vybraný dokončovací prvek, jako jsou desky, dlaždice nebo panely.

Pamatujte, že izolace z minerální vlny vyžaduje dodatečnou ochranu v podobě větrné izolace s vysokou paropropustností. Můžeme zvolit izolaci s továrně aplikovaným ochranným nátěrem. Pro nejlepší výsledky je nejlepší použít již hotový systém od jednoho výrobce. Díky tomu bude samotná montáž snadná a kompletní. Výrobci navíc poskytují atraktivní záruky na fasády vyrobené jejich systémem.

Provětravané fasády

Více o tom zde: https://www.zelenyprojekt.cz/

Náhodný inzeráty

Fandarocker
Něžný
Fandarocker
Fandarocker

JComments Latest