SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Oprava poškozených autoskel

Oprava poškozených autoskel - Oprava autoskla – kdy lepit a kdy vyměnit?

Čelní sklo v autě chrání nejen před vnějšími faktory. Pomáhá také udržovat integritu vozidla, což z něj činí základní bezpečnostní prvek. Bohužel je často poškozen. Oprava autoskla – kdy lepit a kdy vyměnit za nové?

Čelní sklo je bezesporu jednou z nejzranitelnějších částí vozidla. Přebírá totiž nápor vzduchu, který se občas může zachytit o různé kusy úlomků či kamenů od kol vozidel vpředu.

Čelní sklo je nejen nedílnou součástí konstrukce vozu, ale napomáhá také správné funkci předních airbagů v případě nehody. Kromě toho zodpovídá za zajištění nejlepší možné viditelnosti při jízdě.

V níže uvedeném materiálu odpovídáme na otázky týkající se opravy autoskel. Kdy je lepit a kdy vyměnit?

Autoskla - jaký je rozdíl?

Autoskla se v závislosti na aplikaci liší typem použitého skla. Čelní skla jsou vyrobena z pevnějšího skla odolného proti rozbití, které chrání řidiče a cestující před zraněním v případě nehody.

Existují dva typy automobilových skel – tvrzené a vrstvené. Přední bývá vyrobeno z vrstveného skla, zatímco zbytek autoskel, tedy zadní a boční , jsou z tvrzeného skla.

Laminované automobilové sklo

Vrstvené sklo se skládá ze dvou tabulí skla a polyvinylového filmu mezi nimi. Proces laminace využívá ke spojení dvou listů velmi vysokou teplotu.

Laminované čelní sklo je odolné vůči extrémním povětrnostním podmínkám a rozbití. Vinylová fólie mezi skleněnými tabulemi zabraňuje jejímu rozbití v případě kolize a zabraňuje vážnému zranění řidiče a cestujících ve voze.

Náhodný inzeráty

Hledám milenku
Něžný
Desmodus1
karlovy vary a plzeň

JComments Latest