SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Oprava autoskel

Oprava autoskel - Proces výměny skla je o něco časově náročnější. Vyžaduje kompletní demontáž skla, těsnění, klipů, ramen stěračů a řezání skla pomocí speciálních nástrojů a drátu. Dalším krokem je odstranění starého lepidla
a případné koroze. Sklo nalepené na zkorodované karoserii může propustit do interiéru více hluku a třeba i dešťovou vodu. V extrémním případě může dojít k vytlačení takto namontovaného dílu airbagem a tím přímému ohrožení zdraví a života osob ve voze.

Dobře připravené tělo umožňuje montáž skla pomocí vyhrazených chemických činidel a lepidla. Doba výměny závisí na stavu a modelu vozu a zaschnutí lepidla - obvykle od 2 do 5 hodin. Cena výměny čelního skla je od 100 do 150 PLN, bočního od 50 do 70 PLN a zadního až 150 PLN. Ke službě je potřeba přidat nákup příslušných dílů. Například pro Audi A4 z roku 2004 stojí čelní sklo asi 500 PLN, pro BMW 5 z roku 2004 - 620 PLN a pro Opel Astra H - 490 PLN.

Je to vždy nárazem kamene?

Ne vždy. Sklo může prasknout i vlivem výrazných teplotních rozdílů, dále po neodborné výměně nebo namáháním vyvinuté a zkorodované karoserie.

Čelní sklo je velmi důležitým prvkem v autě. Jde o jakési vyztužení karoserie, má zajistit přiměřený výhled a podílí se i na procesu nafukování airbagů při nehodě, takže se vyplatí o něj náležitě pečovat.   

Oprava poškozených autoskel

Více o nás viz web: https://www.skloopravy.cz/oprava-autoskel

Náhodný inzeráty

Něžný sex.
Desmodus1
Mgr Vlastimil S
karlovy vary a plzeň

JComments Latest