SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Betonové ploty

 

Betonové sloupy je dobré zafixovat nějakými podpěrami. V takové poloze zafixované betonové sloupy můžeme začít betonovat (Během zalévání betonu můžeme ještě zkontrolovat polohu betonových sloupků). Betonové ploty od nás se Vám budou líbit!

Betonové ploty osazení

Osazení zbývajících dílců - betonových desek. Pokud jsme spodní dílec betonového plotu osadili spolu se vkládáním betonových sloupků, zůstává nám osadit zbylé betonové desky. Při nižší výšce plotu je možné vkládat zbylé dílce (betonové desky) už v ten samý den, ve kterém betonujeme sloupky. Když jsou betonové ploty vyšší výšky, doporučujeme osadit zbylé betonové desky na druhý den po uschnutí betonu. Mezi betonové desky doporučujeme dávat stavební lepidlo, aby Vám betonové ploty co nejlépe sloužili a to co nejdéle.

Betonové ploty výstavba

Koukněme se na postup výstavby zděných plotů. Na hranici pozemku je třeba vytyčit trasu základů. Trasu vytyčíme pomocí stavební šňůry, pak se provede výkop stanovených rozměrů. Nejmenší hloubka, kde půda nezamrzá, je minimálně 80 cm, takže základy musí sahat do této hloubky. Šířka základu je minimálně na 25 cm, základ je třeba vyplnit betonem.

Betonové ploty armovací železo

Pro zvýšení pevnosti se používá armatura ze dvou až čtyř armovacích želez s průměrem 8 mm. Jednu řadu výztuže umístíme vodorovně cca 2 cm nad dnem, druhá řada cca 2 cm pod horní okraj základu. Základ se ukončí vodorovnou plochou cca 10 cm nad zemí. Beton je třeba ošetřit a minimálně dva týdny dokonale nechat vytvrdnout. V místech, kde je vysoká hladina spodní vody, je třeba udělat izolaci proti vodě a vlhkosti.

Náhodný inzeráty

Něžný
karlovy vary a plzeň
Desmodus1
Hledám milenku

JComments Latest