SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

autobusová doprava Praha

 

Vyrazte s námi za sluncem, vodou, přírodou. Cesta autobusem na výlet rozhodně přináší výhody. Ať se vydáte jakýmkoliv směrem, čeká vás neomezeně mnoho možností, jak turisticky, kulturně i společensky využít a zároveň se pohodlně dostat do svého cíle autobusem díky naší službě autobusová doprava Praha. Zde jsou naše tipy.

Autobusová doprava Praha cestování

Využijte naší nabídky a cestujte s námi na dovolenou na naší lince. Speciální letní linka vás každou sobotu přes prázdniny odveze moderním klimatizovaným autobusem do koupalištního ráje. Dálková linka jezdí od 4. 7. do 29. 8. a odjíždí v 6.00 h ráno.

Autobusová doprava Praha cesta

Na cestu zpět vychází autobus (autobusová doprava Praha) každou sobotu v 11:00, aby rekreanti nemuseli po odhlášení z hotelu dlouho čekat na svůj spoj, který je bezpečně odveze domů.

Autobusová doprava Praha AMS

Lístky a místenky je možné zakoupit prostřednictvím předprodejního systému AMS. Prodej nabízíme samozřejmě i v našich klientských centrech – autobusová doprava Praha je prostě nejlepší! Případně kupujte na ostatních prodejních místech AMS, které najdete na naší stránce.

Náhodný inzeráty

Fandarocker
Desmodus1
Něžný
Fandarocker

JComments Latest