SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

autobusová doprava Praha

 

Vyrazte s námi za sluncem, vodou, přírodou. Cesta autobusem na výlet rozhodně přináší výhody. Ať se vydáte jakýmkoliv směrem, čeká vás neomezeně mnoho možností, jak turisticky, kulturně i společensky využít a zároveň se pohodlně dostat do svého cíle autobusem díky naší službě autobusová doprava Praha. Zde jsou naše tipy.

Autobusová doprava Praha cestování

Využijte naší nabídky a cestujte s námi na dovolenou na naší lince. Speciální letní linka vás každou sobotu přes prázdniny odveze moderním klimatizovaným autobusem do koupalištního ráje. Dálková linka jezdí od 4. 7. do 29. 8. a odjíždí v 6.00 h ráno.

Autobusová doprava Praha cesta

Na cestu zpět vychází autobus (autobusová doprava Praha) každou sobotu v 11:00, aby rekreanti nemuseli po odhlášení z hotelu dlouho čekat na svůj spoj, který je bezpečně odveze domů.

Autobusová doprava Praha AMS

Lístky a místenky je možné zakoupit prostřednictvím předprodejního systému AMS. Prodej nabízíme samozřejmě i v našich klientských centrech – autobusová doprava Praha je prostě nejlepší! Případně kupujte na ostatních prodejních místech AMS, které najdete na naší stránce.

Náhodný inzeráty

Miluš 019
Zadaný muž hledá
Žadný
Ženatý muž hledá ji

JComments Latest