SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Autobusová doprava Praha

 

Jsou věci, které se dají upravit technicky u služby autobusová doprava Praha, jiné zas mezilidskou komunikací. Každým jedním podnětem se však zabýváme. Přesnost autobusové dopravy - kontrola odjezdu a příjezdu autobusů je jedna z věcí, na které dohlížíme prostřednictvím moderního a komplexního systému lokalizujícího všechny spoje.

Autobusová doprava Praha provoz

Provoz je přesný, pokud minimálně 60% odjezdů všech spojů ze zastávek je v toleranci 0 až +3 minuty. Je nepřípustné, aby autobus opustil zastávku dříve, v opačném případě jde porušení pravidel přepravce, který poskytuje. Přehled o jednotlivých spojích můžete mít nyní i vy prostřednictvím webové aplikace.

Autobusová doprava Praha čistota

Čistota a vzhled autobusů - každý cestující si všimne, když je autobus špinavý, případně v něm nepříjemně zapáchá. Řidiči před jízdou vždy autobus zkontrolují a starají se o jeho čistotu. Vozidlo je jejich vizitkou služby autobusová doprava Praha. Důležitá při posuzování však není jen upravenost autobusu, ale i řidiče. Každý by měl mít svou typickou uniformu čistou a pěkně upravenou.

Autobusová doprava Praha a personál

Kvalita personálu - správný řidič se chová slušně, uctivě a přátelsky a vyvaruje se hrubého narušování pravidel slušného chování. Během pobytu v autobuse nesmí kouřit, je obeznámen s pravidly a podmínkami poskytnutí pomoci při přepravě zdravotně postižených osob a osob se sníženou pohyblivostí a tato pravidla dodržuje. Autobusová doprava Praha na dodržování těchto pravidel velmi dobře dohlíží.

Náhodný inzeráty

Ženatý muž hledá ji
Desmodus1
Žadný
Hledám milenku

JComments Latest