Facebook Login

SEZNAMKA
Hledám lásku
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
SEX
Sex seznamka
SEX EROTICKÉ
Bary, podniky
FLIRT
Kontakt

Autobusová doprava Praha

 

Jsou věci, které se dají upravit technicky u služby autobusová doprava Praha, jiné zas mezilidskou komunikací. Každým jedním podnětem se však zabýváme. Přesnost autobusové dopravy - kontrola odjezdu a příjezdu autobusů je jedna z věcí, na které dohlížíme prostřednictvím moderního a komplexního systému lokalizujícího všechny spoje.

Autobusová doprava Praha provoz

Provoz je přesný, pokud minimálně 60% odjezdů všech spojů ze zastávek je v toleranci 0 až +3 minuty. Je nepřípustné, aby autobus opustil zastávku dříve, v opačném případě jde porušení pravidel přepravce, který poskytuje. Přehled o jednotlivých spojích můžete mít nyní i vy prostřednictvím webové aplikace.

Autobusová doprava Praha čistota

Čistota a vzhled autobusů - každý cestující si všimne, když je autobus špinavý, případně v něm nepříjemně zapáchá. Řidiči před jízdou vždy autobus zkontrolují a starají se o jeho čistotu. Vozidlo je jejich vizitkou služby autobusová doprava Praha. Důležitá při posuzování však není jen upravenost autobusu, ale i řidiče. Každý by měl mít svou typickou uniformu čistou a pěkně upravenou.

Autobusová doprava Praha a personál

Kvalita personálu - správný řidič se chová slušně, uctivě a přátelsky a vyvaruje se hrubého narušování pravidel slušného chování. Během pobytu v autobuse nesmí kouřit, je obeznámen s pravidly a podmínkami poskytnutí pomoci při přepravě zdravotně postižených osob a osob se sníženou pohyblivostí a tato pravidla dodržuje. Autobusová doprava Praha na dodržování těchto pravidel velmi dobře dohlíží.