SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Stěhování levně

Stěhování levně - BALENÍ

Při přípravě na balení byste měli doma sbírat staré kartonové krabice - ze sklepa, garáže nebo z obchodů a supermarketů. Na stěhování si můžete pořídit i kartonové krabice, i když jde často o zbytečné výdaje. Nejlepší je, když jsou kartonové krabice připravené na stěhování odolné. Dále si musíme připravit nůžky, širokou lepicí pásku, dále bublinkovou fólii, stretch folii, staré noviny a polystyren - na kousky a rozdrcené.

DOPRAVA

Máme vlastní flotilu. Jedná se pouze o kontejnerová vozidla splňující přísné normy pro přepravu nábytku. Nábytkové vozy jsou továrně uzpůsobeny pro stěhování: mají tuhé bočnice, madla pro upevnění nábytku. Dále nabízíme přepravní přívěsy typu: otevřené, skeletové, plachtové a kontejnerové v různých velikostech, pro přepravu zvířat, lodí a plachetnic, ale i odtahové vozy.

Stěhování Praha

více o nás viz link, odkaz: stěhování Praha

Náhodný inzeráty

karlovy vary a plzeň
Ženatý inženýr hledá ji
Hledám milenku
Žadný

JComments Latest

 

Seznamka pro zadané

Perfektní nevěra je prý tehdy, když ji nikdo neodhalí. To ví každý.. Ale umíte to?  Věrnost je minulost! Monogamie je něco, co je v nás geneticky zakódované. "Studie dokazují, že drtivá většina populace byla ve svém životě alespoň jednou nevěrná. Někdy bylo manželství jakousi dohodou dvou rodin a lidé se brali kvůli majetku. Pojem láska do manželství nepatřil. Ta přišla až s romantismem. A také bylo jednodušší být věrný jednomu partnerovi, protože průměrná délka života byla kolem čtyřiceti let. Takže deset nebo patnáct let jste dokázali být pouze s jedním partnerem. Ale dnes se dožíváme kolem devadesátky a být věrní čtyřicet nebo šedesát let, to není možné, "míní jistý KREAMER.

Seznamka pro zadané nevěra

Nevěra je záchranou vztahu. Američtí majitelé staví na tom, že z pohodlí domova nebo kanceláře, pokud na to máte v práci čas, se pánové mohou seznámit s milující matkou, která má tip-top domácnost, jen od manžela nedostává to, co potřebuje. Nemusejí tak chodit po barech nebo se poohlížet po kolegyních. Samozřejmě, i ženy rozhodnuto zažít románek bez závazků, mají tímto otevřené jedny dveře navíc. Oběma stranám jde o totéž - nezničit si rodinu, jen si trochu užít, proto je zde údajně větší záruka diskrétnosti.